Яке найшвидше випробувальне століття Sehwag?

Колишній індійський гравець Вірендер Сехваг був відомий своїм агресивним підходом до гри в крикет. Сехваг забив свій найшвидший сенчурі за весь час 78 кульок проти Вест-Індії в Сент-Люсії. Сехваг зіграв величезний удар із 180 ранів проти Вест-Індії лише за 190 м’ячів. 25 січня 2024 р.

Kapil Dev забив 19 четвірок і шість у тому матчі […] Капіл Дев зробив найшвидше сенчурі для збірної Індії в тестових матчах, 100 пробіжок за 74 м’ячі. Матч відбувся в 1986 році на стадіоні Моді, Канпур, Індія.

54 м'ячі. Рекорд найшвидшого Тест-сенчурі належить Брендону МакКалуму з Нової Зеландії, який забив 100 пробігів з 54 м’ячів у своєму фінальному тестовому матчі.');})();(function(){window.jsl.dh('ume4ZomLEYmmkPIPtI7G4A0__22','

Сехваг — перший індієць, який виграв потрійне сенчури (300 або більше ранів), і зробив це двічі—309 проти Пакистану в Мултані в 2004 році та 319 проти Південної Африки в Ченнаї в 2008 році, останній став найшвидшим потрійним сенчурі в тестовому крикеті з 300 ударами лише з 278 м’ячів.

Дональд Бредман (Австралія), Браян Лара (Вест-Індія), Вірендер Сехваг (Індія) та Кріс Гейл (Вест-Індія) є єдиними гравцями, які досягали 300 більше одного разу.

Мудассар Назар – 557 хвилин проти Англії, 1977 рік Під час першого туру Test of England Пакистаном у грудні 1977 року Пакистан, що відкрив Мудассар Назар, набрав 114 балів із 449 поставок; інінг, який тривав цілих 591 хвилину. Йому знадобилося майже 10 годин, що є найповільнішим 100 у тесті.