Як розраховуються медалі на Олімпіаді?

Медальні таблиці по країнах базуються на кількості виграних медалей, де золоті медалі мають пріоритет над срібними та бронзовими. Командна перемога зараховується як одна медаль.

Загальноприйнятим методом визначення успішності країн на Олімпійських іграх є порядок рейтингу, заснований спочатку на кількості виграних золотих медалей, потім срібних і бронзових. Цей метод використовується МОК і більшістю ЗМІ під час Олімпійських ігор, але «офіційного» методу досі немає.

Спорт, програма та результати Спортсмен, який посів перше місце, на найвищій сходинці в центрі, отримує золоту медаль і звання олімпійського чемпіона.. Спортсмен, що посів друге місце, стоїть праворуч від переможця і отримує срібну медаль; а спортсмен, який посів третє місце, стоїть ліворуч і отримує бронзову медаль.

Сполучені Штати США як і раніше вийшла з найбільшою кількістю медалей, забравши додому 126 з Парижа-2024. Сполучені Штати не зазнали невдач у вигранні найбільшої кількості медалей з 1992 року, коли «Об’єднана команда», спортсмени з республік колишнього Радянського Союзу, виграла 112 медалей, 45 золото.');})();(функція(){window.jsl.dh('rwe5ZtvWJNWvur8P05eTsAw__29','

Конвенція, яку використовує МОК, полягає в сортуванні за кількістю золотих медалей, які заробили спортсмени з країни.. У разі рівної кількості золотих медалей враховується кількість срібних медалей, а потім кількість бронзових медалей.

КРИТЕРІЇ Медаль Пошани вручається Президентом від імені Конгресу особі, яка, перебуваючи в армії, помітно відзначилася відвагою та відвагою, ризикуючи своїм життям поза межами всіх службовий обов'язок під час дії проти ворога …