29.01.2020
14:54
Головна|Новости|

Турнір імені Ніни Сосніної – 2019.

14-15 грудня 2019 року. Житомир.

Турнір імені Ніни Сосніної – 2019.

14-15 грудня 2019 року. Житомир.

Передаю всім привіт і щирі запрошення прийняти участь в унікальному ЮВІЛЕЙНОМУ турнірі з плавання!

 

Організатор Турніру – клуб «Житомир Аква Мастерс» – має честь і велику радість запросити всіх українських «Мастерс», а також їх зарубіжних колег, прийняти участь в традиційному турнірі з плавання в категорії «Мастерс», присвяченого пам’яті Героя Радянського Союзу Ніни Сосніної та 76-й річниці визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників.

 

Цього року Турнір святкує своє 50-річчя! Саме так, бо стартувавши в далекому 1969 році, Турнір в 2019 буде проводитися в п’ятдесятий раз! Це не просто ціла епоха, це дійсно унікальне явище в українському плавальному турнірному житті!

 

Співорганізаторами турніру цього року виступили: національний олімпійський комітет України, Всеукраїнська Асоціація плавальних клубів «Мастерс», відокремлений підрозділ Федерації плавання України в Житомирській області, Житомирська обласна державна адміністрація, Житомирська міська рада, Житомирська ДЮСШ «Авангард».

 

Турнір відбудеться 14-15 грудня 2019 року на базі басейну ЖДЮСШ «Авангард», за адресою: м. Житомир, Старий бульвар, 13.

Басейн 25 м, температура води – відповідна, хронометрах – ручний, стабільний.

 

Заявки на участь у змаганнях необхідно надіслати до 18.00 10 грудня 2019 р. на електронну пошту: reservation007@email.ua або reservation0007@gmail.com.

 

Стартовий  внесок разовий, незалежно від кількості дистанцій, складає 400,00 гривень. 

Стартовий внесок за естафету – відсутній. 

Жінки від 65 років та чоловіки від 70 років звільняються від сплати стартового внеску.

 

Організатор і співорганізатори турніру підготували кожному з учасників змагань гарні подарунки, серед яких пам’ятна медаль випущена обмеженим тиражем.

 

Окрасою Турніру в перший день змагань буде сімейна естафета «Тато, мама, я – спортивна сім’я», а в другий день змагань – ПИВНА естафета.

 

Традиційною буде і новорічна костюмована естафета, де Ваша фантазія в естафетних костюмах повинна проявитися в повній мірі!

 

Положення-запрошення на турнір можна отримати тут.

 

ЗАПРОШУЄМО ТА ОЧІКУЄМО!

 

СТАНЬТЕ ЧАСТИНКОЮ ІСТОРІЇ!

 
Отзывы