27.02.2020
22:15
Головна|Новости|

КУБОК ЛЕВА – 2019. Львів, Україна.

ПОДЯКА СПОНСОРАМ, МЕЦЕНАТАМ, ПАРТНЕРАМ.

КУБОК ЛЕВА – 2019. Львів, Україна.

ПОДЯКА СПОНСОРАМ, МЕЦЕНАТАМ, ПАРТНЕРАМ.

Прийшов час написати завершальний пост про «Кубок Лева – 2019» – міжнародний турнір з плавання в категорії «Мастерс», в якому ми хочемо скласти шану, повагу і подяку всім, хто долучився до успішного проведення турніру.

 

При написанні такої статті завжди виникає питання в якій послідовності назвати меценатів, спонсорів, партнерів, щоб нікого не образити по статусу і важливості. В нашому варіанті ми складаємо подяку хаотично, головне нікого не забути.

 

 

Кожен Турнір складається з багатьох складових, які роблять його успішним. І часом дуже складно виділити зі всього складові, які були визначальними. Але ми знаємо однозначно: ТУРНІР – це в першу чергу його УЧАСНИКИ!

 

 

Організаційний комітет Турніру

хоче скласти подяку:

 

- ВСІМ УЧАСНИКАМ Турніру, які знайшли час, можливість, фінансовий ресурс приїхати у Львів і боротися за нагороди «Кубка Лева». Саме Ви зробили наш Турнір НЕПОВТОРНИМ.

- Хочемо відзначити і подякувати нашим зарубіжним колегам-«Мастерс», які прибули до нас на Турнір за тисячі кілометрів, а саме клуби: CNHJ (Ле-Русс, Франція), Warsaw Masters Swim (Варшава, Польща).

 

 

- Керівникам клубів і команд, які донесли інформацію про Турнір до членів своїх клубів, а потім вчасно подали заявки на участь.

- Знову ж таки хочемо відзначити команди і клуби, які змогли привести на Турнір спортсменів категорій «Аматори» і «Молодіжні» та дали можливість спортивній молоді і починаючим плавцям достойно позмагатися з заслуженими ветеранами плавання.

 

Всі результати змагань можна переглянути за посиланням:

http://live.megatiming.pl/friauf/2019/09_08_lwow/index.html?fbclid=IwAR0bOY7OhhedlknZY9LKlMdD99c9Q6zyNKr7TotMgWd9SBkXFsZA823pnCw

 

Особлива подяка:

 

- керівництву навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, за повнофункціональну підготовку басейну СКА для проведення Турніру.

 

- Віктору Нероді – рефері Турніру і всій суддівській бригаді, яка якісно і професійно провела суддівство змагань. Було нелегко, але ВИ справилися на ВІДМІННО!

Окрема подяка судді по нагородженню – Тетяні Ромашко і її помічникам – за організацію процесу нагородження. Категорій для нагородження було направду багато! Все було ЧУДОВО!

 

 

Чудову атмосферу спортивного свята створив і своїми коментарями, інтерв’ю та піснею підтримував впродовж двох днів суддя-інформатор Василь Сав’юк.

 

Безмежна подяка нашим меценатам, спонсорам, партнерам:

 

- Управлінню молоді та спорту департаменту гуманітарної гуманітарної політики Львівської міської ради (начальник Управління Антон Нікулін (Anton Nikulin) за фінансову підтримку Турніру.

 

- Львівській обласній федерації плавання (голова Федерації – Андріян Гутник, секретар Федерації – Олександра Гуріна) за всесторонню допомогу і медіа просування Турніру.

 

 

Фото і відео Софії Гутник були по-спортивному динамічні і по-мистецькому неперевершені.

Посилання на фото:

https://www.facebook.com/pg/fplviv/photos/?tab=album&album_id=1368998843251570&__tn__=-UC-R

- відео:

https://www.facebook.com/fplviv/videos/2280476438881639/

 

- Українській Плавальній Асоціації «Мастерс» за технічне забезпечення проведення змагань системою електронного хронометражу.

 

- Компанії «Берта груп» за чудову косметику по догляду за шкірою і волоссям для наших плавчинь і плавців в стартових пакетах і за солодкі призові подарунки для наших молодих плавців.

 

Наша подяка не була б повною, якби ми не згадали добрим словом наших масажистів і реабілітологів зі школи масажної майстерності під керівництвом Віри Кальнової. Ви нас дійсно ефективно готували до запливів і знімали «кріпатуру» після них.

 

 

На завершення, ВЕЛИЧЕЗНА подяка Ігору Руднику, який врятував ранок секретаріату другого дня, відновивши системну шину електронної системи хронометражу, і, безперечно, ВСЬОМУ клубу «ЄВРО-ЛЬВІВ», який спланував, розпрацював, підготував, організував і провів «КУБОК ЛЕВА – 2019»!

 

БУЛО СКЛАДНО, АЛЕ ДРАЙВОВО!

ВСЕ ВДАЛОСЯ!

 

 

 

Ще раз кажемо всім ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ і запрошуємо на п’ятий ЮВІЛЕЙНИЙ турнір «Кубок Лева», який відбудеться в 2020 році – особливому році для українського плавання, яке зародилося на наших теренах!

 
Отзывы