18.06.2021
23:40
Головна|Новости|

«Олімпійська година».

ЦІКАВА СТАТИСТИКА 2016 – 2020.

«Олімпійська година».

ЦІКАВА СТАТИСТИКА 2016 – 2020.

Годинний заплив крокує Україною!

 

В різних містах нашої країни в 25-ти і 50-ти метрових басейнах, індивідуально, в групі чи клубі вже проплили «Олімпійську годину» багато українських плавчинь і плавців. Не важливо, чи вони профі чи аматори, важливо, що годинний заплив увійшов в їх життя і став їх плавальною історією, якою спортсмени щедро діляться в соціальних мережах.

 

БРАВО спортсменам, які вже проплили свій годинний заплив, і ЗАПРОШУЄМО всіх тих, хто ще вагається!

 

Сьогодні, для ще більшого підвищення зацікавленності Запливом, подаємо цікаву статистику, яку ведемо протягом п’яти років. Саме так – «Олімпійська година» – почала свою другу «п’ятирічку»!

 

 

Кількість спортсменів, що прийняли участь у запливі «Олімпійська година»

Отож, викладку статистичних даних почнемо з кількості спортсменів, які стартували в запливі в різні роки (таблиця №1).

 

 

Зверніть увагу, що кількість жінок, які прийняли участь в запливі за п’ять років зросла в СІМ РАЗІВ (16 плавчинь в 2016 році і 112 в 2020)!

Чоловіки наростили свою кількість трохи більше ніж в 3 рази.

 

 

Загальна відстань, яку проплили учасники запливу «Олімпійська година»

Від року до року зростала кількість учасників запливу, відповідно і росла кількість кілометрів, які вони в підсумуванні проплили. Все це відображено в таблиці №2.

 

 

Знову ж дівчата достойно змагаються з хлопцями і успішно скорочують відрив в пропливі: якщо в 20216 році різниця в подоланих водних метрах була на користь чоловіків в чотири рази, то вже в 2020 всього два.

 

 

Середня відстань, яку проплили учасники запливу «Олімпійська година»

Середня статистична кількість метрів, які проплили жінки протягом п’яти років, тримається в межах 2500-3000 м, чоловіки цей метричний проміжок мають в межах 3000-3400 м. Таблиця №3 це демонструє.

 

 

 

Наймолодші учасники запливу«Олімпійська година» 

В 20216 році старт в годинному запливі приймали тільки плавці категорії «Мастерс», тому і вік наймолодших коливався в межах вікової категорії 25-29.

В 20218 році до запливу приєдналася наша талановита спортивна молодь, то ж вік учасників, звичайно, відразу помолодшав. Така тенденція нас всіх дуже радує і ми маємо надію на її успішне продовження. 

Це красномовно показано в таблиці №4.

 

 

 

Найстарші учасники запливу «Олімпійська година»

Порадували нас своєю участю і найдосвідченіші учасники запливу. Абсолютним віковим чемпіоном протягом «п’ятирічки» у жінок є представниця клубу «Євро-Львів» Ніна Голуб. Прекрасна стабільність достойна наслідування!

Зазначу, чоловіки також не пасуть задніх.

Таблиця №5 дає розуміння наших вікових спортсменів.

 

 

 

Найчисельніша вікова категорія, яка прийняла участь в запливі «Олімпійська година»

Таблиця №6 демонструє зміни по роках вікових категорій, спортсмени яких брали найактивнішу участь в запливі. Категорії змінюються, але все таки залишаються в середньому віковому сегменті.

 

 

 

Найчисельніший клуб, який прийняв участь в запливі «Олімпійська година»

З 2016 по 2018 рік кількість учасників від одного клубу, що прийняли участь в запливі, трималася середньо статистично на рівні 10-15 осіб. Все змінив 2019 рік, коли до запливу долучилися спортивні команди і клуби, які масово стартували в годинному запливі. Ці досягнення хочемо проілюструвати таблицею №7.

 

 

Особливим був і 2020 рік, де за пальму першості в кількості учасників запливу, змагалися три клуби. Абсолютний рекорд на сьогодні встановила команда клубу Pasya Team – 49 учасників запливу! Другими були плавці команди Grinchenko Swimming – 38 учасників, і бронзу зайняла команда клубу WolfPack – 31 учасник.

Цікаво чи в році 2021 комусь із клубів вдасться перевершити досягнення команди Pasya Team?

Думаю, що за титул найчисельнішого клубу годинного запливу варто поборотися.

 

 

Переможці в абсолютній першості запливу «Олімпійська година»

Наша статистика була би неповною, якщо б ми не познайомили Вас з переможцями і призерами годинного запливу в абсолютній першості. Власне таблиця №8 демонструє ці досягнення.

 

 

Абсолютним чемпіоном «п’ятирічки» у жінок є представниця клубу Pasya Team Анна Пасічник (вікова категорія 25-29). Анна перемагала в годинному запливі в 2019 і 2020 роках; її найкращий результат – 4500 м.

Нашим чемпіоном серед чоловіків є Олександр Савчук (клуб «ЕнергоАтом», вікова категорія 35-39). Саша чотири роки підряд приймав участь в годинному запливі, піднімаючи планку проплитих метрів все вище і вище. Його найкращий результат – 4470 м.

 

На разі зі статистикою перервемося і залишимо її ще трохи на наступну публікацію.

 

Слідкуйте за нашими інформаційними матеріалами з хештег

#RIFF_EU, #Olympic_Hour_2021

в соціальних мережах, читайте новини на сайті

Української Плавальної Асоціації «Мастерс» –

ww.mastersswim.com.ua.

 

Буде багато цікавого!

 

Діліться нашими повідомленнями, новинами, публікаціями з друзями і колегами всіма доступними каналами комунікації! Таким чином Ви даєте шанс прийняти участь в запливі всім бажаючим, хто ще на разі не в темі.

 

УСПІХУ!

 
Отзывы