26.05.2019
02:58
Головна|Новости|

КУБОК ЛЕВА – 2016. Умови участі.

Вже за місяць – 24-25 вересня 2016 року – у Львові відбудеться «КУБОК ЛЕВА» – перший міжнародний турнір з плавання в категорії «Мастерс» організований клубом ветеранів плавання «Євро-Львів» при підтримці Федерації плавання Львівської області та Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс».

Турнір стартуватиме в одному з кращих басейнів України – в басейні аквапарку «Пляж» (Україна, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 114). Басейн закритий довжиною 50 м, нараховує 8 доріжок, температура води +26°С.

Всі, хто коли не будь бував в аквапарку «Пляж» чи плавав в цьому басейні або навіть виступав на змаганнях, підкреслюють його спортивну функціональність, комфортність, чудово підготовлену воду, яка дає швидкі результати на дистанції. Басейн аквапарку обладнаний сучасними системами очистки води, що було досягнуто завдяки розробленій комп'ютерним моделюванням системі безпеки.

Взагалі аквапарк «Пляж» – один із найбільших аквапарків західної України (загальна площа даного комплексу складає 13,5 тис. м², з них 8,5 тис. м² займає сам аквапарк та фітнес-центр), в якому органічно поєднано розважальну, спортивну та оздоровчу складову. Домашня сторінка аквапарку «Пляж».

Тепер більш детально про організаційні і фінансові умови участі в Турнірі.

Перш за все, для участі в турнірі «КУБОК ЛЕВА» необхідно подати заявку.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН прийому заявок спливає

20 ВЕРЕСНЯ 2016 року ВКЛЮЧНО.

Хочу НАГОЛОСИТИ і ПРОСИТИ ВСІХ ВИКОНАТИ ВИМОГУ

вчасної подачі заявки на участь в Турнірі у визначені терміни.

Після цієї дати заявки прийматися НЕ БУДУТЬ.

Справа в тому, що на турнірі «КУБОК ЛЕВА» буде працювати спеціалізована професійна програма обробки даних «SPLASH Meet Manager». Це програмний продукт швейцарської фірми «Splash Software» спеціально розроблений і написаний для проведення змагань з плавання. Ця програма має кілька складових:

Meet Manager – менеджер змагань;

Team Manager – менеджер команди (клубу);

Result Viewer – висвітлення (прогляд) результатів on-line;

Entry Editor – редактор заявок.

Відповідно для ефективної роботи цієї програми всі дані по учасникам змагань і їх дистанціям повинні бути заведені ЗАВЧАСНО, а не в останні години перед стартом. Скажу більше, що нам легше в цій програмі виключити зі списку учасника змагань в разі неявки на реєстрацію та мандатну комісію, ніж дописувати його по факту реєстрації. Тому, рекомендую для тих «Мастерс», які ще вагаються чи їхати на змагання у Львів чи ні, все таки заповнити попередню заявку і надіслати її у визначені терміни. Таким чином, ми дійсно зможемо ВЧАСНО сформувати Enter List (список учасників) і вже після реєстрації Start List (стартовий протокол).

Ще раз звертаюся до всіх українських «Мастерс», керівників клубів і команд, поставитися до питання реєстрації на Турнір ВІДПОВІДАЛЬНО! Організатори будуть щиро вдячні, якщо Ви вчасною подачею заявок на участь, скоротите кілька безсонних ночей суддівській колегії!

ПРОХАННЯ! Заявки від українських «Мастерс» заповняти українською мовою.

Це також пов’язано з особливостями програми обробки даних.

Учасники, що представляють клуби можуть подавати заявки на змагання тільки в рамках клубних заявок. Плавці, які не входять в жоден клуб, подають індивідуальні заявки.

- Заявки у форматі LENEX FILE (в програмі Splash Entry Editor) слід надіслати на електронну адресу: riff@mail.lviv.ua.

Заявку у зазначеній формі можна завантажити тут:

УКРАЇНСЬКА

ВЕРСІЯ

АНГЛІЙСЬКА

ВЕРСІЯ

- Заявки у форматі Excel (тільки для індивідуальних заявників) надсилаються електронною поштою на адресу: riff@mail.lviv.ua.

Заявка повинна містити: прізвище та ім’я учасника, повну дату народження, вікову категорію, вибраний вид програми із зазначенням актуального результату по часу.

ВЕРСІЯ

Програму Splash Entry Editor (в архіві) можна отримати тут.

ВЕРСІЯ

Реєстрація учасників змагань починається 23 вересня о 16.00 і буде тривати до 21.00 в басейні аквапарку «Пляж» (Україна, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 114) та 24 вересня 08.00 – 09.30.

При проходженні реєстрації та мандатної комісії кожен учасник самостійно або керівник клубу чи команди (списком) повинен надати:

- документ, що засвідчує особистість і її вік (оригінал чи копію паспорту);

- страховий поліс від нещасних випадків на період проведення змагань;

- завірену підписом заяву відповідного зразка про персональну відповідальність за власне здоров’я учасника змагань під час проведення змагань;

- список заявлених дистанцій та актуальний час;

Список естафет керівники клубів та команд можуть надіслати в попередній заявці, подати при проходженні мандатної комісії, або перед початком змагань (відповідного дня).

Турнір «КУБОК ЛЕВА» проводиться в ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ.

Кожен учасник може змагатись у необмеженій кількості дистанцій.

Єдиний стартовий внесок для учасників змагань складає 250,00 грн. з особи.

Стартовий внесок в естафетному плаванні з клубу складає 150,00 грн./естафета.

Оплата єдиного стартового внеску і за естафети проводиться при проходження реєстрації та мандатної комісії.

За всі спортивні труди на голубих доріжках

учасники турніру «КУБОК ЛЕВА»

будуть відзначені відповідними нагородами.

Насамперед, кожен учасник турніру «КУБОК ЛЕВА» отримує пам’ятний подарунок.

Спортсмени, які посіли 1-3 місце у відповідних вікових категоріях в індивідуальних видах програми, окремо серед чоловіків та жінок, нагороджуються дипломами.

Команди, які в естафетах посіли 1-3 місце у відповідних вікових категоріях, нагороджуються дипломами.

Спортсмени, які посіли 1-3 місце у абсолютному заліку в індивідуальних видах програми (згідно нарахування балів по системі FINA), окремо серед чоловіків та жінок, нагороджуються дипломами та медалями.

Спортсмени, які посіли 1-3 місце у абсолютному заліку (по трьох кращих результатах) (згідно нарахування балів по системі FINA), окремо серед чоловіків та жінок, нагороджуються дипломами та кубками.

Абсолютна першість вираховується згідно нарахування балів по рейтинговій таблиці FINA (www.fina.org).

Пам’ятний подарунок, медалі та Кубки будуть представлені найближчим часом.