26.05.2019
02:55
Головна|Новости|

«Квітуча Сакура 2018». Результати змагань.

«Квітуча Сакура 2018». Результати змагань.

"Квітуча сакура" завершила Міжнародну Універсіаду любителів плавання в рамках турніру в категорії "МАСТЕРС" 29-30 квітня 2018 р., м. Ужгород, басейн СОК УжНУ. 
Змагання відбулися під егідою УжНУ, Управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради, Всеукраїнської асоціації плавальних клубів "МАСТЕРС". 

Генеральний спонсор - світовий лідер електроніки - компанія Джейбіл! Організатор - Клуб плавання «НА СТАРТ».

 

 

Щира подяка всім, хто прийняв участь в змаганнях! Вперше ми запросили на змагання аматорів плавання, які відвідують басейн, перш за все, для власного активного відпочинку. Впевнені, що їх перший змагальний досвід поряд з ветеранами "МАСТЕРС" додасть їм впевненості у власних силах, і через рік ми зберемо значно більшу кількість учасників.
Щоб залучити молодь ми ввели і аматорську вікову категорію 18-24 років. Найсміливіші прийняли участь, а найактивніші студенти допомогли в суддівстві змагань.

З Протоколами змагань можна ознайомитись ТУТ .
Ще раз велика усім подяка!

 

 

З повагою,

клуб «На Старт»

 

 

 
Отзывы
Іван Давидюк
м. Рівне
07.05.2018 19:55
ДУЖЕ вдячний організаторам турніру Міжнародної Універсіади з плавання "Квітуча сакура" сімейному спортивному дуету Вадиму та Наталії Колечко. Туристи в ці дні заполонили старовинний Ужгород. Хотілося щоб спортсмени категорії "Мастерс" не відставали, а спортивний календар проведення змагань не був щотижневим, як трапилося цього року. А сакура цвіте тільки в цей час і своїми ніжними пелюстками застеляє місто. І ця пора має лишатися тільки для проведення саме цих Всеукраїнських змагань.
Іван Давидюк, м.Рівне.