28.06.2022
02:08
Головна|Новости|

Київ Опен 2021. Підсумки

Київ Опен 2021. Підсумки

Дорогі «Мастерс» та «Аматори»!

Підійшов до свого завершення підрахунок результатів Міжнародного турніру Київ Опен та Ігор Баки! Було захоплююче. Всім вдячний за теплі слова та виразні емоції, які ми бачили на фото та читали в фейсбуці. Ще більше вдячний за видатні результати, показані спортсменами. 

За підсумками двох днів встановлено 11 Рекордів України та Рекорд Європи. Крім цих досягнень, головний здобуток - 320 особистих рекордів та перемог учасників цих змагань. Як організатору мені випала честь проводити частину нагородження. Особливо зворушливі були вручення Аматорских нормативів, котрі започаткувала УПА «Мастерс» на цьому турнірі. Мені здається, в цьому є сенс, коли досвідчені спортсмени та управлінці підтримують та заохочують початківців плавання.

Крім того, яскравими були фінальні нагородження в Абсолютній першості по очках ФІНА серед жінок та чоловіків. Першу сходинку серед жінок посіла туркеня Авсар Пінар, а серед чоловіків Дмитро Черкасов, який не тільки на ТВ-шоу з'являється, а ще й встановив той самий Рекорд Європи на 50 м брас.

 

 

Апофеозом нагородження став підсумок в  клубній боротьбі за Кубок Гаврилича та призи Клубу «Гаврилич Мастерс». Перше місце вперше виборов київський клуб «Wolf Pack», який отримав Кубок Гаврилича, клубні бейсболки, футболки та грошову винагороду.  А друге і третє місця розподілилися між «Чубинскими Бобрами» та Клубом «Енергоатом». 

В цій частині повинен вибачитись перед друзями з Чубинського. При оголошенні результатів не були враховані естафети, завдяки котрим Бобри випередили «Енергоатом», а були тільки враховані кращі індивідуальні  показники.   З огляду на нагороди все добре. Друге та третє місця отримують за традицією однакові призи та подарунки.

 

 

Не можу не згадати благодійний заплив. І якщо він ще не став багаточисельним, але вже заклав дуже щиру та вдячну атмосферу. Впевнений, що наступного року учасників цього запливу буде значно більше. Всі гроші від запливу підуть на підтримку дитячо-юнацької спортивної школи. Звіт буде наданий за результатами перерахування коштів.

Про що ще згадати? Підсумки Ігор Баки оприлюднені. В них взяли участь 15 регіонів. Призери та переможці отримають кубки відповідного гатунку, як завжди, Новою Поштою. Дуже кидається в очі, що Рівненська область в підсумках Ігор Баки посідає не тільки перше місце в третій групі, а й має третій результат серед усіх областей після Києва та Київської області. Нам всім не вистачало  Запоріжжя, Харкова, Волині, Вінниці, Закарпаття та інших. Не вистачало боротьби киян з Дніпром та Львовом. Ми на всіх Вас чекаємо у наступному році. 

І на закінчення. Організатори задоволені заходом, що відбувся. Витрати змагань склали 319,8 тис. грн. Доходи 275, 5 тис. грн. Велика подяка Міністерству молоді та спорту, які сплатили оренду бассейну, та Київській міській державній адміністрації, яка частково компенсувала витрати на суддівство. В умовах пандемії це дружня та доречна підтримка.

Але є ще декілька виправдальних слів. На змаганнях такого рівня повинно працювати табло. Воно було в наявності та в справному стані, але оновлена программа Splash Meet Manager 11 не дозволила з ним працювати без додаткових налаштувань. Мені за це прикро. В якості пояснення можу сказати тільки те, що це були перші в цьому році змагання за оновленим програмним продуктом.

Все інше - тільки слова вдячності. Насамперед - суддівський бригаді та секретаріату, в складі яких два судді Міжнародної категорії. Працівникам басейну «Купава» за злагоджену та фахову работу. Волонтерам з клубу «Гаврилич Мастерс».

Дивіться результати та насолоджуйтесь.

 

Підсумкові протоколи

 

 

До нових зустрічей у наступному році!

Віктор Золотько, 

Президент Клубу «Гаврилич Матерс»

 

 
Отзывы