28.06.2022
02:17
Головна|Новости|

Календар національних та міжнародних змагань з плавання в категорії "Мастерс" на 2022 рік 

 

Календар національних та міжнародних змагань з плавання в категорії "Мастерс" на 2022 рік 

 

Дорогі друзі! Спільното «Мастерс»!

 

Розпочався 2022 рік. Рік надій і нових звершень. УПА «Мастерс» публікує Календар на поточний рік, в якому кожен з Вас зможе знайти події, до яких потрібно готуватись та прийняти участь.

 

 

З Календарем можна ознайомитись ТУТ

 

Кількість подій говорить сама за себе. Такого насиченого Календаря не має ні один вид спорту «Мастерс» в Україні, і це дає неабиякі підстави пишатись масовістю спортивного плавання в реальному нашому житті.

 

Безумовно, доступ громадян  до плавальної інфраструктури (сучасних басейнів, кваліфікованих тренерів та інше) потрібно покращувати в нашій державі, але те, що ми маємо зараз, говорить про любов і популярність нашого виду спорту, про наше з Вами бажання їздити та приймати участь в змаганнях в різних місцях нашої країни, про наполегливість та завзятість керівників клубів та місцевих осередків у проведенні змагань, а також тренуванні новачків, аматорів – нашого майбутнього руху «Мастерс»!

 

Крім того, наш Календар про мир та злагоду, сподівання на безвіз, перемогу над «короною» та натхненне бажання до тренувань!

 

А починати потрібно з січня – Олімпійська Година, потім лютий Запоріжжя та Івано-Франківськ, опісля березень Панорама фест в Яблуниці, в новому басейні з Карпатськими краєвидами та Тернопіль!

А згодом квітневе сонечко і до Полтави, а далі ще і ще, і так 24 події!

Роздуми про два виступи в місяць самі собою ведуть до басейну.

 

До зустрічі на блакитних озерах та доріжках!

До спортивних рекордів та особистих перемог!

 

Виконком УПА «Мастерс»

 

 
Отзывы