23.09.2021
13:50
Головна|Новости|

Благодійний заплив на Кубку Гаврилича та інші новини Регламенту!

Благодійний заплив на Кубку Гаврилича та інші новини Регламенту!

Дорогі друзі!

Наші старти розвиваються і прагнуть йти в ногу з часом. Ідея благодійних забігів або концертів вже давно і активно присутня в нашому житті, а ось благодійний заплив це вперше! Організатори намагалися підійти до цього питання з усією відповідальністю. Кожен учасник зможе вибрати напрямок свого благодійного внеску: або ООС, або COVID-19, або дитяча школа з плавання.

У нашому русі є і учасники АТО / ООС, медики і кваліфіковані тренери з плавання,  думка яких і визначить подальший шлях зібраних грошей, і кожна копійка дійде до своїх адресатів. Організатори на сайті турніру представлять публічну інформацію про використання даних коштів. А кожен з нас зможе не тільки проплисти академічну годину, але й своєю участю надати посильну допомогу у вирішенні злободенних проблем нашого життя.

Що ще? Для аматорів розроблена таблиця нормативів: 1, 2, і 3 Аматорський, які будуть присвоюватися кожному,  хто виконає конкретний результат на наших змаганнях.

З таблицею можна ознайомитись ТУТ

Після змагань будуть опубліковані списки таких досягнень із зазначенням результату і нормативу. Оргкомітет уже займається розробкою Знаку та Сертифікату для кожного нормативу, який учасники зможуть замовити при виконанні кваліфікаційних вимог. Дизайн Знаків і подробиці їх отримання будуть анонсовані пізніше.

З Регламентом можна ознайомитись ТУТ

Словом, є привід на кінець листопада запланувати київський вікенд з кращим дводенним, багаторазовим щепленням від всіх хвороб в басейні «Купава».

 

 

 
Отзывы