17.04.2021
03:01
Головна|Новости|

Шановні друзі, спільнота «Мастерс»!

Шановні друзі, спільнота «Мастерс»!

Як виявилося, найскладнішим є знайти слова пояснення цілком очевидної ситуації - скасування проведення змагань в зв'язку з COVID-19.

Оргкомітет змагань повністю готовий до їх проведення і найкращим підтвердженням став перший стартовий внесок, що надійшов на рахунок клубу в день відкриття платежів на нашому сайті 2 листопада від Шквир Олександра Миколайовича.

Але так складаються обставини, що свято спорту, здоров'я, посмішок і чудового настрою неможливо провести на тлі  загальних проблем. Коли багато наших друзів обговорюють хід перебігу хвороби чи очікування результатів тесту, а не плани тренувань або спортивні досягнення. Коли закриті  залізнодорожні маршрути і кордони, а значить ми не зможемо зустрітися  з нашими українськими і зарубіжними друзями - суперниками. Коли одна з фраз Регламенту змагань на 2020 рік про «необхідність соціальної  дистанції», а не «дружньої близькості»!

Все це змусило Оргкомітет прийняти рішення про скасування змагань та перенесення проведення Кубка Гаврилича  на 2021 рік.

Кажу про це з величезним жалем, але і надією на те, що в 2021 році наша з вами зустріч обов'язково відбудеться!

 

 

Віктор Золотько

Президент Клубу «Гаврилич Мастерс»

 
Отзывы