22.01.2021
20:40
Головна|Новости|

Перевибори Президента УПА «Мастерс»

Перевибори Президента УПА «Мастерс»

Любі друзі!

В цьому році «Мастерс»  вибирає не тільки депутатів місцевих рад і мерів міст, а й свого Президента.

10 років тому з легкої руки Сергія Фесенка була закладена формула ротації Президента Асоціації через кожні 2 календарні роки. Ця традиція має бути дотримана і в цьому році.

Згідно плану заходів в Тернополі 7 листопада в період проведення Відкритого Чемпіонату м. Тернополя та Тернопільської області має відбутися розширений Виконком Асоціації з обговоренням програм кандидатів на дану посаду, а також плану підготовки звітно-виборчої конференції  УПА "Мастерс".

Всім клубам, які являються членами Асоціації,  прохання направити своїх представників для участі у Виконкомі. Клуби, які не входять до Асоціації, можуть направити своїх представників для участі в роботі  Виконкому з правом дорадчого голосу.

Всі клуби «Мастерс» і члени руху «Мастерс» можуть вносити свої кандидатури з програмами кандидатів Виконкому УПА для підготовки до переобрання Президента на Конференції, яка повинна пройти до кінця цього року.

З огляду на епідеміологічну ситуацію в Україні проведення змагань і даного заходу залежить від поточних рішень Уряду та місцевих органів влади. Конкретне місце і час зустрічі будуть підтверджені  02.11.2020 р.  згідно попередніх заявок клубів.

З питаннями та заявками на участь в розширеному Виконкомі прохання звертатися до Виконкому Асоціації, через сайт УПА «Мастерс» та  через сторінку Фейсбук.

Контакти:

Савчук Олександр  067 765 27 58, vaka81_ml@ukr.net

Кухарєв Ігор  067 410 28 80,  reservation007@email.ua

Фесенко Сергій  067 561 39 38, tyrfesenko@yandex.ua

Виконком

 

 
Отзывы