17.02.2019
12:42
Головна|Новости|

Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters

Відкритий Чемпіонат Польщі з плавання в категорії «Masters»

Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters

Відкритий Чемпіонат Польщі з плавання в категорії «Masters»

22-24 червня 2018 року, в польському місті Познань (POZNAŃ) відбудеться відкритий Чемпіонат Польщі з плавання в категорії «Masters» (Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters).

 

Jacek Thiem, Великопольське Окружне Плавальне Товариство (Wielkopolski Okręgowy Związek Pływacki) та Технічний Комітет «Мастерс» Польщі (Komitet Techniczny Masters PZP) сердечно запрошують до участі в престижному міжнародному Чемпіонаті Польщі всіх шанувальників спортивного плавання, які досягли 20-річного віку (1998 р.н. і старші), представників будь-яких країн, клубів та індивідуальних плавців-любителів.

 

Чемпіонат носить відкритий характер і є максимально доступним для широкого кола шанувальників плавання, бажаючих спробувати свої сили.

Ніяких бюрократичних перепон, довідок та ліцензій! Все максимально позитивно! Тільки плавання і гарний настрій!

 

 

Заявки на участь в Чемпіонаті приймаються тільки до 17 червня 2018 року до години 22.00 на електронну адресу: michal.derewecki@poczta.fm.

 

Учасники, що представляють клуби, повинні подавати заявки на участь у Чемпіонаті тільки в рамках клубних заявок (персональні заявки та естафети). Позаклубні плавці подають індивідуальні заявки.

 

- Форму заявки у форматі LENEX FILE (в програмі Splash Entry Editor) можна завантажити тут.

- Форму заявки у форматі Excel (тільки для індивідуальних заявників) можна завантажити тут.

 

Всі заявки до участі в Чемпіонаті Польщі 2018 будуть прийматися тільки відповідно до Регламенту Чемпіонату (Komunikat Organizacyjny), з повним текстом якого можна ознайомитися за посиланням: польська мова, англійська мова.

 

Оплата за участь у змаганнях складає 135 злотих (PLN) ~ приблизно 975 гривень з особи незалежно від кількості дистанцій.

 

Іноземні учасники та гості Чемпіонату мають право здійснити оплату за свою участь на місці в перший день змагань в організаційному бюро.

 

Офіційне бюро змагань буде знаходитися в холі спорткомплексу, де учасники, які оплатили реєстраційний внесок, отримають стартові пакети та зможуть підтвердити свої дані по Турніру, уточнити остаточний склад естафет.

 

Основні вікові категорії учасників у чоловіків і жінок:

- група молодіжна – 20-24 (кат. 0)

- категорії «Masters»: 25-29 (кат. А), 30-34 (B), 35-39 (C), 40-44 (D), 45-49 (E), 50-54 (F), 55-59 (G) , 60-64 (H), 65-69 (I), 70-74 (J), 75-79 (K), 80-84 (L), 85-89 (M), 90-94 (N), 95-99 (O) і так далі кожні 5 років.

 

В естафетному плаванні:

100-119 (кат. А), 120-159 (B), 160-199 (C), 200-239 (D), 240-279 (E), 280+ (F).

 

Важливе: команди в естафетному плаванні повинні складатися тільки з учасників одного клубу, не допускаються до участі збірні склади «зірок» і національних команд.

 

Про басейн, в якому буде проходити Чемпіонат Польщі можна сказати тільки одне слово – ФАНТАСТИЧНИЙ! Решта епітетів можна писати довго і успішно, або взагалі не писати!

 

 

Технічні дані:

  • довжина – 50 м
  • кількість доріжок – 10 
  • температура води – 27 Со
  • хронометраж – електронний

 

 

Справа в тому, що басейн – це складова частина величезного комплексу Терми Мальтанське (Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, Poznań) – найбільший водний рекреаційно-спортивний комплекс в Польщі, який використовує натуральну термальну воду, що розташований на берегі озера Maltańskiego, в самому центрі Познані.

 

 

На площі 6 га знаходиться 18 спортивних і рекреаційних басейнів загальною площею дзеркала води 5000 м2 те, 14 приміщень на 1000 м2 творять Світ Саун, виконаний в стилі загубленого в джунглях міста Анкор. 

Cайт комплексу – www.termymaltanskie.com.pl.

 

 

Ще тільки додам, що на території цього комплексу найбільший за розміром в Польщі аквапарк, а також професійна SPA зона з 17 кабінетами площею 750 м2, де застосовуються різноманітні техніки оздоровлення та релаксації, в тому числі з Марокко (Rasoul), Індії (Ajurweda) та Турції (Hammam).

І все це буде доступним учасникам Чемпіонату Польщі!

 

В програмі Чемпіонату

 

 

У рамках реєстраційного внеску кожен учасник Чемпіонату може брати участь в двох плавальних дисциплінах індивідуально, а також в одній естафеті з кожного блоку.

 

Нагороди Чемпіонату

 

Спеціально для Чемпіонату Польщі з плавання категорії «Мастерс» 2018 був розроблений індивідуальний дизайн медалей, якими будуть нагороджені переможці та призери серед чоловіків і жінок у всіх вікових категоріях.

 

Перші три учасники (1-3 місце) в кожній віковій категорії (чоловіки/жінки) отримають оригінальні медалі і дипломи.

За перші три місця в естафетному плаванні (кожна вікова категорія) будуть вручені дипломи Чемпіонату.

Організатор передбачує вручення спеціальних нагород для учасників Чемпіонату. Про те, які то будуть нагороди і який буде їх спосіб розподілу організатор Чемпіонату поінформує додатково.

 

 

Познань чекає і гостинно запрошує «Мастерс», отож у кожного учасника Чемпіонату буде прекрасна можливість поборотися за «польське золото» на своїй улюблених дистанціях, серед спортивних однодумців з різних країн.

 

До зустрічі в Познані!

 
Отзывы