19.06.2021
00:44
Головна|Новости|

«Олімпійська година».

ЦІКАВА СТАТИСТИКА 2016 - 2020.

ПРОДОВЖЕННЯ.

«Олімпійська година».

ЦІКАВА СТАТИСТИКА 2016 - 2020.

ПРОДОВЖЕННЯ.

Всього кілька днів залишилося до закінчення «Олімпійської години» – Всеукраїнського поштового годинного запливу 2021 року.

 

Нагадаємо, що суть запливу полягає в необхідності плисти одну годину в 25-ти (чи довшому) басейні впродовж години, фіксуючи остаточне подолання дистанції з точністю до найближчих 10 м. Заплив повинен відбуватися без жодних допоміжних засобів (весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми).

 

В попередньому матеріалі була подана статистика, яка дала розуміння наскільки цікавим і широким в розумінні кількості і якості є явище годинного запливу.

 

Знову ж таки, в попередньому матеріалі були подані абсолютні переможці годинного запливу серед жінок і чоловіків згідно результатів за п’ять попередніх років.

 

Сьогодні ми продовжуємо статистику переможців і призерів, але вже у вікових категоріях. До цього нас спонукали запити і побажання в мережі Facebook наших спортсменів «Мастерс», які ми отримали.

 

Скажу навіть більше, до цього нас сподвигнули олімпійський девіз, що складається з трьох латинських слів – «Citius, Altius, Fortius!» (у дослівному перекладі означає «Швидше, вище, сильніше!»), і олімпійський принцип, який нагадує нам, що головне у спорті не перемога, а боротьба, бо тільки у боротьбі і народжуються переможці та призери.

 

Саме олімпійські принцип і девіз

якнайкраще передають суть «Олімпійської години».

 

Нижче (початок таблиць) ми наводимо  кращі 10 результатів, які показали у своїх вікових категоріях жінки і чоловіки на момент проведення годинного запливу протягом п’яти останніх років.

 

 

Повну таблицю ТОР-10 результатів жінок можна переглянути за цим посиланням.

 

 

Повну таблицю ТОР-10 результатів чоловіків можна переглянути за цим посиланням.

 

Слідкуйте за нашими новинами з хештег

#RIFF_EU, #Olympic_Hour_2021!

 

ДАЛІ БУДЕ!

 
Отзывы