26.01.2020
03:34
Головна|Новости|

«Олімпійська година» – Всеукраїнський поштовий годинний заплив 2019.

«Олімпійська година» – Всеукраїнський поштовий годинний заплив 2019.

Мета: плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. Результати направляються в електронному вигляді або поштою, так що Ви зможете порівняти свої результати з результатами інших плавців.

 

В запливі можуть взяти участь всі бажаючі, не залежно від віку, статі, соціального статусу та віросповідання.

Хтось пливе одну годину для результату, інші роблять це для загального розвитку та задоволення.

 

Дата: 01 - 28 лютого 2019 року.

 

Спортсмени «Мастерс» беруть участь у вікових категоріях кратним 5 років починаючи 20 рокам станом на 31 грудня 2019 року. Ми свідомо додали для Мастерсів категорію «0» (20-24), щоб дати можливість більшому колу спортсменів прийняти участь в цьому цікавому запливі.

 

По бажанню тренерів і керівників дитячих спортивних клубів ми не обмежуємо вік для юних спортсменів і запрошуємо їх також долучитися до нашого годинного запливу. 

 

Правила: не допускаються весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми і т.д. На доріжці може плисти двоє і більше плавців, зберігаючи кругове плавання і не заважаючи один одному.

 

Суддя повинен бути присутнім протягом всього запливу і заповнювати розкладку часу плавця.

 

Хронометраж може бути, як ручним, так і електронним. Відстані повинні бути округлені до найближчих 10 метрів (тобто круглі 2764 м до 2760 м, 2765 м до 2770 м).

 

Результати повинні бути надіслані до закінчення доби 28 лютого 2018 року на електронну адресу Асоціації: ua.sc.masters@gmail.com.

Результатом вважається скан заповненої форми проходження спортсменом запливу.

 

Форма заповнення проходження запливу знаходиться тут.

 

*Примітка: Форму необхідно заповнювати чітким зрозумілим почерком, прізвище та ім’я писати українською мовою, дату народження вказувати повну і не забувати про вікову категорію.

 

Нагородження: Всі учасники запливу, які надішлють свої результати і проведуть оплату стартового внеску, отримають відповідні сертифікати, що будуть надіслані поштою на вказану адресу або адреси клубів до 15 березня 2019 року.

 

Стартовий внесок: 75 грн./особа за участь в запливі.  

Жінки старші 65 років і чоловіки старші 70 років звільняються від сплати стартового внеску.

 

Цього року ми розробили медаль за участь в «Олімпійській годині». Медаль з акрилу розміром 75х85 мм персоналізована: на аверсі медалі – стилізоване лого «Олімпійська година – 2019», на реверсі медалі – лого Асоціації, прізвище та ім’я спортсмена, його вікова категорія і результат, показаний в запливі.

 

 

Вартість такої медалі 95,00 грн. При бажанні, кожен може для себе таку медаль замовити і оплатити (реквізити оплати подаємо нижче).

 

 

Оплату стартового внеску і медалі можна провести особисто або через керівників клубів (картка «ПриватБанк»: 5168 7573 3106 9585, Савчук Олександр Анатолійович).

Підтвердження кожної оплати необхідно надіслати на пошту разом з результатами запливу.

 

Хочемо побажати в новому 2019 році всім, хто вирішить взяти участь в змаганнях «Олімпійської години», терпіння і спортивного азарту. Пливіть, фіксуйте відстань, яку Ви подолали і інформуйте сайт www.mastersswim.com.ua про свої успіхи в кілометрах.

 

Чекаємо ваших рекордних кілометрів!

 

 

Історія започаткування «Олімпійської години».

 

«Йшов перший рік Незалежності України. Проведено перший чемпіонат України серед плавців категорії «Мастерс», але хотілося більшого, а саме помірятися силами з нашими зарубіжними колегами – спортсменами різного віку з інших країн. Розшукавши календар змагань «Мастерс» в календарі MSI (Masters Swimming Internationals), ця австралійська організація тоді керувала процесом розвитку руху «Мастерс» в світі, виявили годинні запливи за листуванням. Першими такі змагання стартували в 1992 році в клубі «New England Masters Club Boston».

 

Полистувавшись з колегами з-за океану, було вирішено призначити дату і час, коли зможемо ми у себе, а американці у себе стартувати в часовому запливі. Адреналін бив через край. Всі були налаштовані оптимістично і по-бойовому. За океаном на старт вийшли близько 60 плавців від 40 до 79 років, у нас 27.

Стартували, звичайно, не в один час, різниця часових поясів дала про себе знати. Підвели підсумки, оформили протоколи і відправили всі необхідні документи через єдиний на той час канал зв’язку – факсимільний апарат. Ще пару днів знадобилося на виявлення переможців та призерів у кожній віковій категорії. Після всіх організаційних процедур отримали підсумковий протокол.

 

Нашій радості і здивуванню не було меж: серед наших «МАСТЕРС» виявилися переможці та призери. А ще більшим сюрпризом стали медалі, надіслані американцями за участь в цьому пам’ятному запливі. На жаль протоколів того пам’ятного запливу поки знайти в архівах на Україні не вдається.

 

Але ось ще один факт, який запам’ятався дуже добре – це запрошення американської сторони приїхати на очний заплив. І надійшло воно від учасника пам’ятного запливу американця Джона Едвардса, який балотувався в той час в сенатори штату. Найцікавіше, що зібравши невелику делегацію і прихопивши з собою цінні подарунки для майбутнього сенатора, українська делегація вирушила в Бостон.

 

Делегація хоч і не велика, але значна: Юрій Подопригора, Аркадій Іванченко, Ігор Твердохліб, Сергій Фесенко та двоє спонсорів, які тоді допомогли оплатити нашу поїздку в США. Нас приймали тепло і привітно. Спілкувалися ми і з членами американського клубу «МАСТЕРС» і самим сенатором. Влаштував нам цю зустріч редактор журналу «Swimming World» Phill Whitten, теж активний учасник руху «МАСТЕРС» в США і в світі, автор регулярних статей про плавців ветеранів, що видав, до речі, книгу про тренування плавців «МАСТЕРС» в США.

 

Згадуючи цю історію і час від часу знаходячи матеріали про поштові запливи ветеранів в календарях «Мастерс» в різних країн, захотілося і у нас в країні провести подібні змагання. Ось такий першою ластівкою і стали старти в Дніпродзержинську в 2009 році, про що є не тільки спогади очевидців, але і відео матеріал, що зберігся у Ігоря Кравченко».

                Зі спогадів Сергія Фесенка.

 
Отзывы
Ігор Дутчак
Калуш
11.02.2019 20:51
Привіт, я вже проплив, ось детально :
https://connect.garmin.com/modern/activity/3371529777#.XGFlD2oYZLQ.gmail

З повагою, всім успіхів!