27.02.2020
23:15
Головна|Новости|

«Олімпійська година - 2020».

Всеукраїнський поштовий годинний заплив.

«Олімпійська година - 2020».

Всеукраїнський поштовий годинний заплив.

Україна відпровадила і зустріла ВСІ можливі Нові, Старі Нові роки, навіть за китайським (східним) літочисленням.

 

Різдво подарувало нам незабутні миті празднику в гроні родини, близьких, друзів.

 

Ми бажали один одному здоров’я, благополуччя, успіху у справах і починаннях, в тому числі і спортивних.

 

Та одними побажаннями справи не зробиш, то ж беремося до роботи, тренувань і запливів.

 

Українська Плавальна Асоціація «Мастерс» традиційно запрошує ВСІХ українських плавців ВСІХ вікових категорій (діти, юнацтво, молодь, Мастерс) взяти участь у Всеукраїнському поштовому годинному запливі «Олімпійська година - 2020».

 

Не важливо, яка у Вас плавальна підготовка – важливо, що Ви кохаєтеся в плаванні і хочете перевірити свої здібності і фізичну підготовку. Адже, хтось пливе одну годину для результату, інші роблять це для загального розвитку та задоволення.

 

Як щороку даємо опис правил проведення «Олімпійської години»:

 

Мета: плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. Результати направляються в електронному вигляді або поштою, так що Ви зможете порівняти свої результати з результатами інших плавців.

 

Дата: 25 січня - 28 лютого 2020 року.

 

Спортсмени «Мастерс» беруть участь у вікових категоріях кратним 5 років починаючи 20 рокам станом на 31 грудня 2020 року.

Ми свідомо додали для Мастерсів категорію «0» (20-24), щоб дати можливість більшому колу спортсменів прийняти участь в цьому цікавому запливі.

 

По бажанню тренерів і керівників дитячих спортивних клубів ми не обмежуємо вік для юних спортсменів і запрошуємо їх також долучитися до нашого годинного запливу. 

 

Правила: не допускаються весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми і т.д. На доріжці може плисти двоє і більше плавців, зберігаючи кругове плавання і не заважаючи один одному.

 

Суддя повинен бути присутнім протягом всього запливу і заповнювати розкладку часу плавця.

 

Хронометраж може бути, як ручним, так і електронним. Відстані повинні бути округлені до найближчих 10 метрів (тобто круглі 2764 м до 2760 м, 2765 м до 2770 м).

 

Результати повинні бути надіслані до закінчення доби 28 лютого 2020 року на електронну адресу: riff.lviv@gmail.com.

 

Ще раз хочу наголосити, що результати запливу спортсмена приймаються ТІЛЬКИ на електронну адресу, приведену вище.

Результатом вважається скан заповненої форми проходження спортсменом запливу.

 

Форма заповнення проходження запливу знаходиться тут.

 

*Примітка: Форму необхідно заповнювати чітким зрозумілим почерком, прізвище та ім’я писати українською мовою, дату народження вказувати повну і не забувати про вікову категорію.

 

Всі надіслані результати будуть опрацьовані і подані в загальній таблиці з врахуванням вікових категорій. Знову ж таки, буде подана статистика запливу «Олімпійська година - 2020» по Україні.

 

Нагородження: Всі учасники запливу, які надішлють свої результати і проведуть оплату стартового внеску, отримають відповідні сертифікати, що будуть надіслані поштою на вказану адресу або адреси клубів протягом березня 2020 року.

 

Стартовий внесок: 75 грн./особа за участь в запливі.  

Жінки старші 65 років і чоловіки старші 70 років звільняються від сплати стартового внеску.

 

Бажаючи максимально увічнити Ваші результати запливу, ми розробили новий дизайн медалі, відмінний від попередніх років. Медаль буде персоналізована, відкарбована з металу, на реверсі медалі – лого Асоціації, прізвище та ім’я спортсмена, його вікова категорія і результат, показаний в запливі.

 

Незабаром дизайн медалі буде представлено в окремому пості.

 

Вартість такої медалі 150,00 грн. При бажанні, кожен може для себе таку медаль замовити і оплатити (реквізити оплати подаємо нижче).

 

Оплату стартового внеску і медалі можна провести особисто або через керівників клубів (картка «ПриватБанк»: 4149 4996 5044 8689, Савчук Олександр Анатолійович).

 

В призначенні платежу ОБОВ’ЯЗКОВО вказати: заплив Олімпійська година – 2020 (можна скорочено) і прізвище та ініціали платника.

 

Підтвердження кожної оплати необхідно надіслати на пошту разом з результатами запливу.

 

Хочемо побажати в новому 2020 році всім, хто вирішить взяти участь в змаганнях «Олімпійської години», терпіння і спортивного азарту. Пливіть, фіксуйте відстань, яку Ви подолали і інформуйте сайт www.mastersswim.com.ua про свої успіхи в кілометрах.

 

Чекаємо ваших рекордних кілометрів!

 
Отзывы