26.05.2019
02:57
Головна|Новости|

Кубок Лева – 2018. ЛЬВІВ, УкРАЇНА

Зміна в проведенні змагань.

Кубок Лева – 2018. ЛЬВІВ, УкРАЇНА

Зміна в проведенні змагань.

 

 

Мудрі люди кажуть, що все що не робиться, робиться на краще. І це стосується всіх сфер людського життя. Це такий, трохи філософський, вступ до інформації, яку ми хочемо Вам повідомити.

 

Організаційний комітет Турніру повідомляє про ВИМУШЕНІ ЗМІНИ в проведенні наших змагань. «Кубок Лева – 2018» відбудеться в ОДИН ДЕНЬ. Саме так, в один день, а не в два.

 

До таких кардинальних змін змусила ситуація, яка виникла з оплатою оренди спортивного об’єкту, простіше кажучи басейну. Рахунок на оренду води на два дні нам виставили в ДВІЧІ БІЛЬШИМ від погодженого раніше. Ніякі додаткові переговори з нашої сторони з керівництвом басейну не дали результатів. Ціна за оренду на два дні залишилася, м’яко кажучи, НЕПОМІРНО ВИСОКОЮ.

 

В організаційного комітету Турніру було кілька варіантів подальшого розвитку подій і Комітет, зваживши всі «за» і «проти», вибрав самий оптимальний –  провести турнір «Кубок Лева» в один день.

 

Таке «соломонове рішення» все таки дає можливість провести наш традиційний Турнір; клубу «Євро-Львів», як кажуть японці, зберегти «лице»; ВСІМ учасникам змагань приїхати у Львів і успішно виступити на Турнірі та приємно відпочити у нашому гостинному місті.

 

Саме так, спочатку в СУБОТУ цілий день змагаємось, ввечері празднуємо до ранку на вечірці та вітаємо переможців та призерів в абсолюті, а на другий день в НЕДІЛЮ ідемо на екскурсії по місту, їдемо на виставки, весело проводимо час. 

 

ПІДСУМОК: Спортивна програма двох днів буде проведена в СУБОТУ 6 жовтня 2018 року ДВОМА БЛОКАМИ, в НЕДІЛЮ 7 жовтня 2018 – НАСИЧЕНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ВІДПОЧИНОК.

 

 

Всі номери спортивних дисциплін і порядок дистанцій залишаються БЕЗ ЗМІН.

Між Першим і Другим Блоком змагань буде проведена ДОДАТКОВА розминка на 30 хвилин.

 

Наголошуємо, що все решта по Регламенту, залишається БЕЗ ЗМІН.

Всі форми заповнення заявок на участь у Турнірі також залишаються без змін. Прошу лише враховувати одноденність Турніру.

 

Заявки на участь у Турнірі, які вже поступили, не вимагають змін.

 

Кінцевий термін прийому заявок спливає

01 ЖОВТНЯ 2018.

Після цієї дати заявки прийматися НЕ БУДУТЬ.

 

Всім дякуємо за розуміння і до зустрічі у Львові!

 
Отзывы