26.05.2019
02:48
Головна|Новости|

Кубок Лева – 2018. Львів, Україна.

Кубок Лева – 2018. Львів, Україна.

Клуб ветеранів плавання «Євро-Львів» та його президент Людмила Хіреш мають честь і велику радість запросити всіх українських «Мастерс» та їх зарубіжних колег на міжнародний турнір з плавання в категорії «Мастерс» – «Кубок ЛЕВА».

 

Цей Турнір вже втретє відбудеться 06-07 жовтня 2018 року в княжому місті Лева.

 

Місцем проведення змагань залишається незмінний і вже такий знайомий учасникам Турніру попередніх років басейн аквапарку «Пляж» (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 114).

 

 

Від року до року Організаційний комітет Турніру робить все можливе, щоб наблизити Турнір до європейського рівня, як в спортивному так і у відпочинковому плані.

 

Ось і цього року ми приготували для учасників «Кубка Лева» – 2018: пам’ятні подарунки, цікаві призи, розробили унікальні медалі і кубки, вибрали оригінальне місце, де пройде зустріч друзів, погодили інформацію по проживанню та розміщенню.

 

Будуть ще багато приємних несподіванок, але про них пізніше.

 

Для зручності наших іноземних колег та друзів ми підготували запрошення та всі необхідні форми реєстрації на Турнір на багатьох мовах.

 

Все це згодом у наших наступних публікаціях, які вже з цього тижня ми будемо систематично розміщати на інтернет ресурсах і у соціальних мережах.

 

Варто звернути увагу на те, що цього року в Турнірі мають право стартувати як категорії «Мастерс» так і категорії «Молодіжні» і «Пре-Мастерс». Про це детальніше в Регламенті Турніру, який можете прочитати тут.

 

Нижче Ви можете, звернувшись за посиланням, отримати:

- яскраво оформлене запрошення на Турнір;

- спортивну програму Турніру.

 

То ж, відкриваємо свої записники і нотатники, електронні гаджети та дівайси і робимо позначку з нагадуванням, про те, що 06-07 жовтня 2018 року Ви у Львові!

 

До ЗУСТРІЧІ!

 
Отзывы