20.10.2019
15:16
Головна|Новости|

Кубок Лева - 2019.

Регламент змагань.

Кубок Лева - 2019.

Регламент змагань.

Спортивну плавецьку осінь в Україні розпочинає турнір з плавання, який відбудеться 7-8 вересня 2019 року в княжому місті Львові.

 

Оскільки вересень у Львові переважно завжди теплий та практично бездощовий (не те що травень) та ще й Господь Бог любить і дбає про клуб «Євро-Львів», тому організаційним комітетом було прийняте рішення провести наш Турнір у відкритому басейні.

 

Отже, пані і панове!

Клуб ветеранів плавання «Євро-Львів» та його президент Людмила Хіреш мають честь і велику радість запросити всіх українських «Мастерс» та їх зарубіжних колег на міжнародний турнір з плавання – «Кубок ЛЕВА».

 

Турнір відбудеться у відкритому басейні СКА (навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України), довжиною 50 м, який має повноцінних 8 доріжок.

 

Адреса басейну: Україна, м. Львів, вул. Клепарівська, 39а.

 

Це вже четвертий по рахунку Турнір, і від року до року Організаційний комітет клубу «Євро-Львів» робить все можливе, а часом і неможливе, щоб створити неповторну атмосферу спортивного свята і чудового відпочинку.

 

Ось і цього року ми приготували для учасників «Кубка Лева - 2019»: пам’ятні подарунки, цікаві призи, розробили унікальні медалі і кубки, вибрали оригінальне місце, де пройде зустріч друзів, погодили інформацію по проживанню та розміщенню.

 

Будуть ще багато приємних несподіванок, але про них вже незабаром в наступних матеріалах про Турнір.

 

Сьогодні ми знайомимо Вас, шановні плавці і плавчині, з Регламентом Турніру, який подаємо в доступній кольоровій формі.

 

Для зручності наших іноземних колег та друзів ми підготували запрошення на Турнір на кількох мовах (українська, англійська, польська, російська).

 

Варто звернути увагу на те, що, продовжуючи традицію минулого року, цьогоріч в Турнірі мають право стартувати, як категорії «Мастерс», «Молодіжні» і «Пре-Мастерс», так і категорія «Аматори».

Про це детальніше в Регламенті Турніру, який можете прочитати зручною для Вас мовою, за посиланнями нижче:

 

UA УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯPL – POLSKA WERSJA
ENG – ENGLISH VERSIONRU – РУССКАЯ ВЕРСИЯ

 

Початково, складно було дати визначення категоріям «Аматори» і «Мастерс». В нашому варіанті це виглядає так:

 

- до категорії «Аматори» належать всі бажаючі, які набувають досвід у спортивному плаванні, не мають професійної спортивної підготовки, спортивних розрядів але мають бажання, сили та навички в плаванні подолати дистанцію.

 

- до категорії «Мастерс» належать спортсмени, які приймали участь в офіційних змаганнях з плавання категорії «Мастерс» в сезонах 2016-2018 р.р. та раніше, або мають виступи в професійному спорті та є членами клубів «Мастерс», та (або) ФПУ.

 

Тож, запрошуємо та чекаємо на турнірі «Кубок Лева» категорії:

 

Молодіжні

юних спортсменів та спортивну молодь

(вік від 10 до 19 років)

 

Пре-Мастерс

молодих професійних спортсменів

(вік від 20 до 24 років).

 

Аматори

всі бажаючих, які мають сили та навички в плаванні

(вік від 25 років і старші)

 

Мастерс

спортсменів, які мають досвід виступів

в професійному та ветеранському плаванні

(вік від 25 років і старші)

 

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ТУРНІРІ!

 
Отзывы