07.04.2020
22:59
Головна|Новости|

Календар Української Плавальної Асоціації «Мастерс» - 2020.

Календар Української Плавальної Асоціації «Мастерс» - 2020.

Сьогодні ми представляємо календар національних та міжнародних змагань з плавання в категорії «Мастерс» на 2020 рік, який підготувала Українська Плавальна Асоціація «Мастерс».

 

Календар нараховує 17 змагань, які, в основному, проводяться під егідою і при безпосередній участі УПА «Мастерс», а також Чемпіонат Європи в Будапешті (Угорщина).

 

В цьому календарі не має Чемпіонатів України, оскільки це прерогатива ФПУ, це їхня парафія і їх відповідальність за організацію і проведення.

 

За цим лінком Ви можете отримати календар «Мастерс» (станом на 09 лютого 2020).

 

Календар протягом року може мати зміни і доповнення.

 

Тепер пройдемося по календарю і на деяких змаганнях, які модифікувалися або змінили статус, зробимо акцент. Також окремо представимо два турніри, на наш погляд, варті уваги.

 

«ОЛІМПІЙСЬКА ГОДИНА»

«Олімпійська година» – турнір, який проводиться в різних куточках нашої країни і має давню традицію. Турнір вже успішно стартував і багато клубів мають проплив за собою з хорошими результатами.

 

«Олімпійська година» для всіх спортсменів, які її проплили, буде врахована як перший етап Національного Кубку УПА «Мастерс» на відкритій воді. Про сам Кубок УПА «Мастерс» в басейні і на відкритій воді будемо говорити в іншому пості на нашому сайті і Facebook.

 

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ТЕРНОПОЛЯ

Відкритий чемпіонат м. Тернополя та Тернопільської обл. серед плавців категорії «Мастерс», який репрезентує Олександр Малашевський, від року до року набирає потужності. В 2020 році Турнір буде відбуватися в два дні, щоб і спринтери і стаєри змогли виступити на своїх улюблених дистанціях. Як завжди добра спортивна обслуга, призи від спонсорів і гостинність організаторів.

 

«ЧОРНОМОРСЬКА ПЕРЛИНА»

Цього року турнір за такої назви не буде проходити в Одесі.

 

Взагалі назва «Чорноморська Перлина» була авторства Світлани і Олексія Фурманів, які дали таку милозвучну назву своєму турніру в Миколаєві. Це вже потім назва перекочувала на Одесу.

 

В 2020 році турнір відбудеться в Очакові на реорганізованій і відновленій базі відпочину, яка має назву «Спортіум». Хто в попередні роки був в Очакові, особисто відчули фантастичну атмосферу змагань і відпочинку. Думаю, що варто повторити і освіжити пам'ять!

 

«GOTO PREDESTINATSIA»

Цей турнір на відкритій воді в місті Генічеську має цікаву назву, зв’язану з історією.

Про це напишемо окремо ближче до дати проведення турніру.

 

«KYIV OPEN»

Турнір з такою назвою всім знайомий зі змагань, які відбуваються в басейні.

В 2020 році турнір розширяється і буде мати ще свою складову на відкритій воді в липні місяці. Очікуйте нових анонсів.

 

«КУБОК ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО СТАВУ»

Новий турнір на відкритій воді, який пройде на Тернопільському озері.

Добра локація, хороша дата. Турнір обіцяє бути цікавим і драйвовим.

 

Окремо хочемо представити і рекомендувати міжнародний турнір «КУБОК ПОЛІССЯ», який на початку травня місті Гомель організовують наші білоруські колеги і друзі з клубу «Жовта субмарина».

 

 

Турнір планує перерости в щось більше на міждержавному рівні, то ж варто його відвідати і позмагатися за гарні нагороди і призи.

 

Не можемо обминути своєю увагою і сердечно рекомендувати прийняти участь в дитячому турнірі «КУБОК ОЛІМПІЙСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ», який організують і проводять в чарівному Ужгороді сім’я Колечко при сприянні олімпійських чемпіонів Сергія Фесенко і Олександра Сидоренко.

 

 

Цього року в турнірі стартують діти 2007-2010 р.н.

 

Турнір добре організований, і має чудову медійну промоцію. Однозначно вартий уваги і участі. Всіх батьків і юних спортсменів до цього запрошую.

 

Знайомлячи Вас, шановні «Мастерс», з турнірами 2020 року в хронологічному порядку ми свідомо оминули змагання у Львові.

 

Справа в тому, що дата п’ятого ювілейного турніру «КУБОК ЛЕВА» є ще не визначеною. Традиційно турнір відбувався у вересні. Саме тоді у Львові тепла золота осінь і ще можна стартувати у відкритому басейні.

 

На разі в календарі стоять змагання на кінець травня під назвою «LVIV OPEN MASTERS CUP». Така робоча назва турніру, який може відбутися в рамках святкування 200-річчя українського плавання. Правда, все залежить від багатьох факторів і чинників, то ж будемо Вас оперативно інформувати про всі новини.

 

Поширюйте інформацію своїм друзям і колегам по плавальному співтовариству, дивіться, вивчайте, плануйте виїзди на змагання!

 

Всім хочемо побажати прийняти участь в якомога  більшій кількості як нових так і старших турнірів!

 

УСПІХУ!

 
Отзывы