10.12.2018
13:43
Головна|Новости|

Календар «Мастерс» 2018.

Календар «Мастерс» 2018.

Доброго дня, всім поціновувачам прекрасного виду спорту – плавання!

Привіт всім «Мастерс»!

 

Новорічні свята відгуляли, Різв’яні ще попереду, – є ще трохи часу попрацювати!

 

Сьогодні ми представляємо ПРОЕКТ КАЛЕНДАРЯ національних та міжнародних змагань з плавання в категорії «Мастерс» на 2018 рік, який підготувала Всеукраїнська Асоціація плавальних клубів «МАСТЕРС».

 

Календар нараховує 20 змагань, які в, основному, проводяться під егідою і при безпосередній участі Асоціації «Мастерс», а також Чемпіонат Європи в Словенії.

 

В цьому календарі не має Чемпіонатів України, оскільки це прерогатива ФПУ, це їхня парафія і їх відповідальність, хоча Асоціація «Мастерс» готова допомогти своїми можливостями в проведенні ЧУ і створенні вже кінцевого варіанту спільного календаря «Мастерс» на 2018 рік. Було б бажання у ФПУ!

 

Тепер про дати подачі проекту календаря «Мастерс».

Сам проект календаря був готовий ще 15 листопада, вичитувався в грудні і на завершення року 2017 був практично готовим. Бракувало кількох деталей! Справа в тому, що вчора 4 січня в кількох областях України відбулися засідання міськрад і федерацій плавання, які вносили відповідні корективи і приймали рішення по датам і формі проведення змагань. Ці зміни ми врахували і сьогодні ми представляємо проект Календаря «Мастерс» станом на 5 січня 2018 року. Чому станом на сьогодні, бо, можливо, ще кілька цікавих змагань в цей календар ввійдуть по року, але про них ми будемо завчасно попереджати в своїх публікаціях.

 

За цим лінком Ви можете отримати проект Календаря «Мастерс» (станом на 05.01.2018).

 

Поширюйте інформацію своїм друзям і колегам по плавальному співтовариству!

 

Дивіться, вивчайте, плануйте виїзди на змагання!

 

Успіху!

 
Отзывы