28.06.2022
03:09
Головна|Новости|

Афіша та бейдж

«Олімпійська година - 2022»

25 січня – 28 лютого 2022 р.

Афіша та бейдж

«Олімпійська година - 2022»

25 січня – 28 лютого 2022 р.

#RIFF_EU   #Olympic_Hour_2022

 

Годинний заплив входить в свою активну фазу – вже багато клубів, дитячих спортивних школ, спортивних згрупувань і окремих плавців підтвердили участь в «Олімпійській годині». БРАВО! Тепер справа за малим – проплисти і надіслати нам свої результати.

 

Скажу більше вже перші результати ПОСТУПИЛИ!

 

Першим «Олімпійську годину – 2022» проплив і надіслав свій результат Науменко Дмитро (м. Дніпро, клуб «Метеор») – 3100 м! ВІТАЄМО!

 

Знаю з постів на Facebook, що особисту прикидку в годинному запливі вже зробили кілька спортсменів – керівників клубів, перед стартом своїх підопічних.

 

Для нас, як організаторів, також важливо, хто з клубів стане найкращим в підсумковому заліку і, який клуб стане переможцем в кількості спортсменів, які пливли годинний заплив за свій клуб.

 

Рекорд по чисельності учасників від одного клубу від 2020 року утримує клуб «Pasya Team» – 49 спортсменів! Достойний результат!

 

Знову ж таки – це виклик іншим клубам поборотися в 2022 році в годинному запливі за першу позицію на подіумі в цій клубній категорії.

 

Для Української Плавальної Асоціації «Мастерс», як організатора годинного запливу, цей проект є не тільки важливим в спортивному плані, а навіть більш важливим в соціальному плані.

 

Соціальна складова проекту «Олімпійської години – 2022» полягає в можливості для ВСІХ і КОЖНОГО проявити бажання, віднайти фізичні сили і фінансові можливості та почати (або продовжити) свою чудову історію спілкування з водою через годинний заплив, оскільки плавання – це, однозначно, ПОЗИТИВНО і КОРИСНО!

 

Для цього власне ми збільшуємо інформаційність годинного запливу – розміщуємо афішу і бейджі «Олімпійської години – 2022» у вільному доступі.

 

 

Афіша формату А3 (210х420 мм) є підготовлена в кольорі до друку. Кожен охочий може її отримати за посиланням нижче, видрукувати і розмістити в освітній чи спортивній школі, де навчаються чи тренують Ваші діти, в басейні чи іншому спортивному об’єкті, в офісі малої фірми чи великої корпорації. Таким чином, кожен з Вас зробить свій невеликий вклад в велику справу – годинний заплив – дасть шанс більшій кількості осіб відчути захоплення від плавецького івенту та реалізувати себе в спортивному плані.

    

Афішу можна отримати за посиланням

 

 

Бейдж двосторонній формату А6 (105х148 мм), підготовлений в кольорі до друку.

 

 

Керівники клубів, спортивних шкіл і згрупувань можуть в пам'ять про участь в «Олімпійській годині – 2022» виготовити бейджі для своїх підопічних та вихованців.

 

Бейдж можна отримати за посиланням

 

Пливіть, фіксуйте відстань, яку Ви подолали, інформуйте нас про свої успіхи і досягнення в кілометрах.

 

Слідкуйте за нашими новинами з хештег

#RIFF_EU, #Olympic_Hour_2022 –

буде багато цікавого!

 

Діліться нашими повідомленнями, новинами, публікаціями з друзями і колегами всіма доступними каналами комунікації! Таким чином даєте шанс прийняти участь в запливі всім бажаючим, хто ще на разі не в темі.

 

УСПІХУ!

 
Отзывы