19.06.2021
00:08
Головна|Новости|

«ОЛІМПІЙСЬКА ГОДИНА - 2021».

«ОЛІМПІЙСЬКА ГОДИНА - 2021».

Початок Нового 2021 року несе нам надії на відновлення нормальності і стабільності нашого буденного життя, повернення до зустрічей в колі друзів і колег, тренувань в гроні товаришів і одноклубників, виїздів на змагання і здобуття перемог.

 

Все це дарує нам відчуття повноти життя і заряд бути кращими, сильнішими, щасливішими.

 

Для нас – професіоналів і аматорів плавання – контакт з водою в басейні, проплиті кілометри і кілька десятків зроблених поворотів є необхідними атрибутами повноцінної реалізації себе в житті.

 

25 січня 2021 року закінчився черговий локдаун, відкрилися басейни та аквапарки, і щасливий спортивний плавецький люд з головою занурився в тренування.

 

Першими змаганнями 2021 року, які в своєму календарі пропонує Українська Плавальна Асоціація «Мастерс», є «Олімпійська година».

 

То ж УПА «Мастерс» традиційно запрошує УСІХ українських плавців УСІХ вікових категорій (діти, юнацтво, молодь, Мастерс) прийняти участь у Всеукраїнському поштовому годинному запливі «Олімпійська година - 2021».

 

Не важливо, яка у Вас плавальна підготовка – важливо, що Ви кохаєтеся в плаванні і хочете перевірити свої можливості і фізичну підготовку. Адже, хтось пливе одну годину для результату, інші роблять це для загального розвитку та задоволення.

 

Асоціація «Мастерс» в своєму календарі планувала почати цей заплив ще 25 січня, але враховуючи всі моменти попереднього закриття басейнів і хоча би тижневого тренування для плавців та відновлення відчуття води, організатори вирішили дати старт Запливу з початком лютого місяця.

 

Нагадуємо Вам правила проведення «Олімпійської години».

 

Мета: плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. Результати направляються в електронному вигляді або поштою, так що Ви зможете порівняти свої результати з результатами інших плавців.

 

Дата: 25 січня - 28 лютого 2021 року.

 

Спортсмени «Мастерс» та аматори беруть участь у вікових категоріях кратним 5 років, починаючи з 20 років станом на 31 грудня 2021 року.

Організатори свідомо додали категорію «0» (20-24 роки), щоб дати можливість більшому колу спортсменів і аматорів прийняти участь в цьому цікавому запливі.

 

По бажанню тренерів і керівників дитячих спортивних шкіл і клубів ми не обмежуємо вік для юних спортсменів і запрошуємо їх також долучитися до нашого годинного запливу. Спортивна плавецька молодь – основа і надія на майбутніх Українських Олімпійських Чемпіонів!

 

Правила: не допускаються весла, трубки, лопатки, дощечки для плавання, гідрокостюми і т.д. На доріжці може плисти двоє і більше плавців, зберігаючи кругове плавання і не заважаючи один одному.

 

Суддя або фіксатор запливу: повинен бути присутнім протягом всього запливу і заповнювати часову розкладку проходження запливу спортсменом.

 

Хронометраж: може бути, як ручним, так і електронним. Відстані повинні бути округлені до найближчих 10 метрів (тобто круглі 2764 м до 2760 м, 2765 м до 2770 м).

 

Результати: повинні бути надіслані до закінчення доби 28 лютого 2020 року на електронну адресу: sergei.drapkin@gmail.com.

 

Ще раз хочу наголосити, що результати запливу спортсмена приймаються ТІЛЬКИ на електронну адресу, приведену вище.

 

УВАГА! ВАЖЛИВО! Дійсним результатом проведеного запливу для учасника вважається надіслана на електронну пошту заповнена форма проходження спортсменом годинного запливу.

 

 

Форма заповнення проходження запливу знаходиться тут.

 

*Примітка: Форму необхідно заповнювати чітким зрозумілим почерком, прізвище та ім’я писати українською мовою, дату народження вказувати повну і не забувати про вікову категорію.

 

Для керівників спортивних шкіл та клубів, спортсмени яких будуть стартувати в більшій кількості в годинному запливі, ми створили для заповнення спеціальну форму. Вона спростить організаторам роботу і вбереже від можливих помилок в написанні особистих даних спортсменів. Будемо щиро вдячні за заповнення цієї форми (вона підготовлена в файлі-doc MS Word).

 

 

Клубна форма заповнення проходження запливу знаходиться тут.

 

Всі надіслані результати будуть опрацьовані і подані в загальній таблиці з врахуванням вікових категорій. Знову ж таки, буде подана статистика запливу «Олімпійська година - 2021» по Україні.

 

Нагородження: Всі учасники запливу, які надішлють свої результати і проведуть оплату стартового внеску, отримають відповідні сертифікати, що будуть надіслані поштою на вказану адресу або адреси клубів протягом березня 2021 року.

 

Ми врахували минулорічні проблеми з логістикою, які виникли із-за пандемії і призвели до затримки отримання спортсменами своїх оплачених нагород, то ж можемо гарантувати вчасне виконання взятих на себе зобов’язань цього року.

 

Зразок сертифікату учасника «Олімпійської години – 2021» приводимо нижче.

 

 

Стартовий внесок: 75 грн./особа за участь в запливі. 

Жінки старші 65 років і чоловіки старші 70 років звільняються від сплати стартового внеску.

 

Бажаючи максимально увічнити Ваші результати запливу, ми розробили новий дизайн медалі, відмінний від попередніх років.

 

 

Медаль буде персоналізована, кольоровий об’ємний друк на металі.

На аверсі медалі – оновлений логотип «Олімпійської години», на реверсі – лого Асоціації, прізвище та ім’я спортсмена, його клуб, вікова категорія і результат, показаний в запливі.

 

 

Вартість такої медалі 175,00 грн. При бажанні, кожен може для себе таку медаль замовити і оплатити (реквізити оплати подаємо нижче).

 

Оплату стартового внеску і медалі можна провести особисто або через керівників клубів на картку «Monobank» 4441 1144 4162 8151, Драпкін Сергій Володимирович.

 

В призначенні платежу ОБОВ’ЯЗКОВО вказати: заплив Олімпійська година – 2021 (можна скорочено ОЛ-2021) і прізвище та ініціали платника. Пам’ятайте також додати до платежу 1% банківського збору.

 

Підтвердження кожної оплати необхідно надіслати на пошту разом з результатами запливу.

 

Хочемо побажати в новому 2021 році всім, хто вирішить взяти участь в змаганнях «Олімпійської години», терпіння і спортивного азарту!

Пливіть, фіксуйте відстань, яку Ви подолали, і інформуйте нас про свої успіхи і досягнення в кілометрах.

 

Слідкуйте за нашими новинами

з хештег #RIFF_EU, #Olympic_Hour_2021 –

буде багато цікавого!

 

Діліться нашими повідомленнями, новинами, публікаціями з друзями і колегами всіма доступними каналами комунікації! Таким чином даєте шанс прийняти участь в запливі всім бажаючим, хто ще на разі не в темі.

 

УСПІХУ!

 
Отзывы