26.03.2017
12:15
Головна|Новости
Март
22
Кубок «Блюминг НКМЗ» («NKMZ Open Swimming Cup»). Краматорск.

Александр Воротняк, Денис Царюк и клуб «Блюминг НКМЗ» приглашают всех украинских «Мастерс» и их иностранных коллег принять участие в первом открытом международном турнире по плаванию в категории «Мастерс» – Кубок «Блюминг НКМЗ» («NKMZ Open Swimming Cup»). Турнир состоится 22-23 апреля 2017 г. в городе Краматорске.

Март
20
Відкритий чемпіонат Тернопільської області серед плавців категорії «МАСТЕРС».

Олександр Малашевський та тернопільський клуб запрошують в гостинне місто Тернопіль позмагатись на відкритому чемпіонаті Тернопільської області серед плавців категорії «МАСТЕРС» та цікаво і змістовно провести час.

Март
19
Весна 2017. Українські змагання.

Весна 2017 року багата на змагання з плавання в категорії «Мастерс». До традиційних турнірів з історією добавилися нові. Приводимо їх по хронології, щоб українські плавці могли собі завчасно запланувати поїздки і підійти до змагань в найкращій спортивній формі.

Март
17
Запоріжжя – місто високих досягнень та спортивних рекордів!

24-26 березня 2017 року у м. Запоріжжя (басейн «Славутич») відбудеться легендарна подія сучасності – перший в світі заплив естафети 4х100 м в/с в категорії 360+, встановлення світового та двох європейських рекордів (4х50 м к/п). Ця подія стане відкриттям категорії 360+ для європейських клубів.

Март
07
Кубок «Мотор-Зеніт» 2017. Запоріжжя.

Клуб ветеранів плавання «Мотор-Зеніт» Запоріжжя і його президент Сичов Юрій Володимирович запрошують всіх українських «Мастерс», а також зарубіжних колег, взяти участь в традиційному Кубку «Мотор-Зеніт» з плавання в категорії «Мастерс», який відбудеться 25-26 березня 2017 року м. Запоріжжя басейн «Славутич».

Март
06
Кубок Польщі в Тихи (Puchar Polski Masters Tychy 2017).

Маю честь і велику радість від імені клубу «Воднік 29 Тихи» («Wodnik 29 Tychy») та наших друзів польських «Мастерс» Марека Мроза (Marek Mroz) та Міхала Сплавінського (Michal Splawinski) запросити всіх прийняти участь у відкритому Кубку Польщі з плавання в категорії «Мастерс» в Тихи (Puchar Polski Masters Tychy 2017).

Март
04
Зима – 2017. Змагання українські та зарубіжні. Результати.

Зима 2017 року ознаменувалася Турнірами на території України і за кордоном, в яких приймали участь українські «Мастерс». Підведемо підсумки по хронології подій.

Февраль
01
«Олімпійська година» – Всеукраїнський поштовий годинний заплив 2017.

Мета: плисти одну годину в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 метрам. Результати направляються в електронному вигляді або поштою, так що Ви зможете порівняти свої результати з результатами інших плавців. Всі, хто бажають, можуть взяти участь в запливі, не залежно від віку. 

Январь
30
Кубок Прикарпаття –2017.

19 лютого 2017 року відбудеться «Кубок Прикарпаття», організований Федераціями плавання Івано-Франківської області та міста Івано-Франківська.

Январь
27
ХX Всеукраїнський турнір з плавання між юнаками та ветеранами з плавання, присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Бурлакова Григорія Павловича.

Олексій та Світлана Фурмани, клуб ветеранів плавання «Афаліна-Мастерс» та КДЮСШ «Комунарівець» запрошують українських «Мастерс» прийняти участь в ХX Всеукраїнському турнірі з плавання між юнаками та ветеранами з плавання, присвяченого пам’яті Заслуженого тренера України Бурлакова Григорія Павловича.