28.06.2022
03:55
Головна|Новости
Февраль
04
Турнір «Chevalier Panorama Fest»

Дорога спільнота! Мастерс та Аматори!

Календар УПА «Мастерс» набирає обертів. Розпочалась Олімпійська Година, далі Івано-Франківськ, а потім 6 березня новий захід – «Панорама Фест» в с. Яблуниця, та що поряд з Буковелем.

Февраль
02
Афіша та бейдж«Олімпійська година - 2022»25 січня – 28 лютого 2022 р.

Годинний заплив входить в свою активну фазу – вже багато клубів, дитячих спортивних школ, спортивних згрупувань і окремих плавців підтвердили участь в «Олімпійській годині». БРАВО! Тепер справа за малим – проплисти і надіслати нам свої результати.

Январь
25
Підсумки сезону 2021 Кубку Української Плавальної Асоціації Мастерс Відкрита вода. Поіменно

Дозвольте привітати чемпіонів та призерів за підсумками запливів на відкритій воді сезону 2021!

Поіменно! 

Январь
25
«Олімпійська година - 2022»Всеукраїнський поштовий годинний заплив25 січня - 28 лютого 2022 р.

Олімпійський чемпіон Сергій ФЕСЕНКО, Українська Плавальна Асоціація «Мастерс» запрошує ВСЮ плавальну спільноту України прийняти участь у Всеукраїнському поштовому годинному запливі, який буде відбуватися в різних басейнах країни та за кордоном починаючи з 25 січня і закінчуючи 28 лютого 2022 року.

Январь
16
Календар національних та міжнародних змагань з плавання в категорії "Мастерс" на 2022 рік  

Дорогі друзі! Спільното «Мастерс»!

Розпочався 2022 рік. Рік надій і нових звершень. УПА «Мастерс» публікує Календар на поточний рік, в якому кожен з Вас зможе знайти події, до яких потрібно готуватись та прийняти участь.

Декабрь
28
ПІДСУМКИ КУБКУ УПА «МАСТЕРС» НА ВІДКРИТІЙ ВОДІ

Шановні «Мастерс»!

Пропонуємо ознайомитись з підсумками Кубку УПА «Мастерс» 2021 р. на відкритій воді.

Декабрь
03
Київ Опен 2021. Підсумки

Дорогі «Мастерс» та «Аматори»!

Підійшов до свого завершення підрахунок результатів Міжнародного турніру Київ Опен та Ігор Баки! Було захоплююче. Всім вдячний за теплі слова та виразні емоції, які ми бачили на фото та  читали в фейсбуці. Ще більше вдячний за видатні результати, показані спортсменами. 

Декабрь
02
Київ Опен 2021. Підсумкові протоколи

Люба спільното «Мастерс»!

Організатори Київ Опен, Ігор Баки та Кубку Гаврилича про свої обов‘язки не забули і з задоволенням вас знайомлять з фотоальбомом наших змагань та підсумковими протоколами.

 

Ноябрь
26
Відкритий кубок Рівненської області з плавання «RED SHARK»серед спортсменів категорії «Мастерс»

Продовжуючи тему змагань з плавання для Мастерсів, повертаємося в рідну Україну в неповторне місто Рівне. Саме тут 4 грудня 2021 року відбудеться перший в історії міста Рівне турнір з плавання «RED SHARK» серед професіоналів та аматорів в категорії «Мастерс», на який сердечно запрошує його організатор Катерина Дікіджі.

Ноябрь
22
ЗИМОВИЙ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОЛЬЩІ З ПЛАВАННЯ У КАТЕГОРІЯХ МАСТЕРСZIMOWE OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU W KATEGORIACH MASTERS11-12 грудня 2021, ПОЗНАНЬ, ПОЛЬЩА (POZNAŃ, POLSKA)

Продовжуємо тему змагань з плавання в категорії Мастерс в грудні місяці не змінюючи країни, а саме Польща та, як кажуть поляки, атракційне місто Познань.

Саме в Познані відбудеться зимовий відкритий чемпіонат Польщі в категорії Мастерс. Особливістю цього Чемпіонату є власне його проведення після довгої перерви, пов’язаної з пандемією.

© Copyright 2022. Всеукраинская ассоциация плавательных клубов «Мастерс»
При использовании материалов
ссылка на сайт обязательна